عمارت ایرانی محلی مناسب برای برگزاری سمینار، همایش و میتینگ ها

ورودی باغ تالار عمارت ایرانی

یکی از دغدغه های مهم مردم به ویژه مدیران کسب و کارها یا حتی زوج های جوان، برگزاری مجالس خود در مکان های مناسب، فضایی زیبا و حرفه ای است. زیرا اولین چیزی که میهمانان شما اعم از کارمندان، مدیران و شرکا، اقوام و… را جذب خود خواهد کرد فضای برگزاری مجلس شما است.

در این مقاله به چند ویژگی یک مکان مناسب برای اجرای مراسم ها، نشست ها و جشن های متفاوت  و در پیوست به هر کدام از آنها به معرفی بیشتر یکی از بهترین سالن های برگزاری این نوع مراسم ها، عمارت ایرانی میپردازیم.

ابتدا باید معیار درستی برای انتخاب یک مکان برای اجرای مراسمتان داشته باشید. این مهم صرفا با دانستن اینکه چه چیزهایی نیاز دارید یا به چه موضوعاتی علاقه دارید بدست نمیاید. باید پیش از انتخاب یک سالن یا محوطه فضای باز، ویژگی های مناسب آن را بدانید.

بعد از اینکه با ویژگی های یک مکان مناسب برای برگزاری مراسم آشنا شدید میتوانید با در نظر گرفتن بودجه و سلایق خود، دست به انتخابی هوشمندانه بزنید.

عمارت ایرانی با امکان برگزاری مراسم های متفاوت شما در فضای باز و همینطور سه سالن بزرگ مجلل و مجزا و همچنین با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و با تجربه این اطمینان خاطر را به شما میدهند که مراسم یا جشن شما به بهترین شکل اجرا و در نحوه نورپردازی آن هیچ اختلال یا مشکل ناخوشایندی اتفاق نیفتد.

در ادامه باید خاطر نشان کرد با در نظر گرفتن تمام ویژگی های مذکور و همچنین برنامه ریزی دقیق و منسجم قبل از برگزاری مراسمتان میتوانید به بهترین شکل به اجرای آن بپردازید و علی رغم نگرانی های گوناگون از چگونگی برگزاری مراسم های مختلف از کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید. امیدواریم که با برگزاری جشن یا گردهمایی خود در عمارت مجلل ایرانی خاطره ای خوشایند و دلنشین در ذهن شما ثبت شود.

فرقی نمیکند مراسم شما درباره چه موضوعی است؛ جشن عقد و عروسی، سمینار، گردهمایی یا موضوعی دیگر، مهم ترین نکته در مورد برگزاری آن فاصله مکان مورد نظر شما برای برگزاری جشن با میهمانان دعوتی شما است.

پیش از انتخاب مکانی مناسب حتما باید به این موضوع بیندیشید که میهمانان شما تقریبا همگی از چه مسافت هایی قرار است که در مراسم شما حاضر شوند. اهمیت این موضوع در حین برگزاری جشن یا گردهمایی شما روشن میشود؛ وقتی میهمانان به راحتی و در زمان کمتری به مکان مورد نظر شما برای برگزاری مراسم برسند در فرایند آن هیچ مشکلی ایجاد نمیشود و میتوانید بدون نگرانی از حضور به موقع میهمانان به انجام امور مهم تری بپردازید.

در همین راستا عمارت ایرانی یکی از سالن های عقد حرفه ای تهران با امکان برگزاری تمامی مراسم ها اعم از سمینارها و گردهمایی ها در شمال تهران واقع شده. این سالن عقد در یکی از بهترین منطقه های تهران، خیابان فرشته امکان دسترسی ساده و راحتی به میهانان شما خواهد داد.

برگزاری همایش سمینار

تقریبا میتوان گفت مهم ترین رکن انتخاب یک مکان برای برگزاری مجالس و جشنها بررسی میزان امکانات آن و همچنین کیفیت خدمات آنجاست.

در سالهای پیش شاید برای بهتر فهمیدن و بررسی دقیق تر این موضوع باید به مکان مورد نظر میرفتید و از نزدیک امکانات و خدمات آن را میدیدید؛ اما امروزه میتوانید به ساده ترین شکل ممکن و با مراجعه به وبسایت تالارکده بزرگترین مرجع رزرو تالارها و سالن ها از تمام خدمات و امکانات مکان برگزاری مراسمتان جزیی ترین اطلاعات آن را کسب کنید.

باید توجه داشت که  انتخاب مورد نظر شما از چه امکاناتی برخوردار است. چون یکی از ارکانی که کیفیت مراسم شما را به حداکثر میرساند دقیقا همین موضوع است.

عمارت ایرانی با در اختیار داشتن سه سالن بزرگ و همچنین بروز ترین سیستم های صوتی و تصویری میتواند کمک بزرگی به برگزاری هر چه بهتر مراسم شما کند.

یکی دیگر از مواردی که برای برگزار کننده‌ همایش‌‌ها٬ سمینارها و در کل همه‌‌ی ایونت‌ها موضوعی مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است بحث انتخاب اکسسوری‌های مناسب هر ایونت و تجمعی در سالن‌های برگزار کننده این نوع مجامع است.

برگزارکننده هر ایونت و همایشی باید پیش از برگزاری و اجرای سمینار یا همایش مورد نظر خود، اکسسوری‌ها و انواع وسایل تزیینی و کاربردی مورد استفاده را انتخاب و از قبل برای تهیه آن اقدام کند. زیرا این نوع وسایل و اکسسوری‌ها می‌توانند زیبای و جلوه‌ی بصری ایونت مورد نظر را تا حد زیادی افزایش دهند و در همین راستا می‌توان گفت در واقع یکی از عواملی هستند که باعث می‌شوند کسالت و یکنواختی همایش از میان برود.

توجه به همین نکاتی که گاها کوچک و بی‌اهمیت جلوه می‌کنند می‌تواند هر همایشی را مانند انواع ایونت‌هایی که امروزه برگزار می‌شود و فاقد اندک جذابیتی هستند، بدل به تجمع گروهی از مخاطبان کند که هر لحظه در پی پایان یافتن سمینار یا موضوع مورد بحث باشند.

عمارت ایرانی یکی از اندک برگزارکننده‌های همایش و انواع ایونت و سمینار در تهران است که با رعایت و استفاده از بهترین و جذاب‌ترین اکسسوری‌های ممکن جلوه‌های بصری رویداد مد نظر شما را نه تنها حفظ می‌کند بلکه با تجربه و سابقه‌ای که مدیریت این مجموعه داراست می‌تواند همایشی بی‌نظیر و خاطره‌انگیز را برای شما و انواع مخاطبینتان رقم بزند.

یکی دیگر از مواردی که غیر مستقیم اما نقش زیادی در کیفیت برگزاری مراسم شما دارد، دکوراسیون و طراحی داخلی و همچنین بیرونی سالن جشن یا گردهمایی مکان مورد نظر و انتخابی شماست.

برگزاری میتینگ همایش

میهمانان شما در نگاه اول تنها چیزی که نظرشان را جلب و همچنین علاقه مند میکند به مراسم شما، معماری و دکوراسیون مکان برگزاری آن است.

اگر سالن انتخابی شما ویژگی های خوب از نظر طراحی و دکوراسیون را نداشته باشد باید بدانید که کار سختی را برای جلب کردن نظر میهمانان دعوتیان خواهید داشت؛ زیرا انسان ها به طور ناخودآگاه از حیطه زیبایی شناسی بسیار حساس و دقیق هستند.

برای اینکه انتخابی دقیق و همچنین مناسب داشته باشید باید پیش از رزرو  سالن برگزاری جشن یا سمینارتان حتما فیلم یا عکس های ثبت شده در اطلاعات آن را به خوبی وارسی کنید و به این نکته توجه خاصی داشته باشید.

همچنین اگر علاقه یا حوصله زیادی برای گشتن و پیدا کردن مورد مناسبی برای این موضوع ندارید میتوانید عمارت ایرانی را به پیشنهاد ما انتخاب کنید. این عمارت با طراحی چشم نواز و همینطور سبک دکوراسیون مدرن و مجلل خود رضایت تمام مشتریان خود را کسب میکند.

فضای باز

جشن یا گردهمایی با شکوه را بدون وجود نورپردازی خوب و مناسب نمیتوان متصور شد. زیرا یکی از مهم ترین موضوع هایی که باید قبل از شروع مراسمتان نگاه ویژه ای بدان داشته باشید نحوه  تنظیم نور و نورپردازی مکان انتخابی شما است.

باید برای بررسی دقیق این موضوع پیش از شروع مراسم و جشن با پرسنل مشورت کرده و همچنین میزان کیفیت نورپردازی سالن یا فضای باز مورد نظرتان را به دقت مشاهده کنید.

یکی از ناخوشایندترین موضوعاتی که میتواند به اجرای مراسم یا برگزاری جشن شما صدمه وارد کند قطع شدن ناگهانی فرایند نورپردازی یا کم و زیاد شدن نور به شکل نامناسبی در مراحل مختلف آنهاست.

یکی از امکانات و ویژگی‌هایی که عمارت ایرانی برای برگزارکننده‌های سمینارها، همایش‌ها و ایونت‌ها همچنین در نظر گرفته و در این زمینه‌ها بسیار کاربردی است، در این مجموعه امکان پذیرایی در سالن سرپوشیده و به خصوص در فضای باز عمارت ایرانی وجود دارد و برگزارکننده همایش‌ها و ایونت‎‌ها می‌توانند انواع و اقسام پذیرایی را توسط پرسنل مجرب و کارآزموده این مجموعه برای میهمانان دعوتی خود انجام دهند.

در واقع یکی از ارکان اصلی هر همایش و تجمعی پذیرایی صحیح و درست از میهمانان حاضر در آن است و برگزارکننده‌های آن نیز باید توجه خاصی به این نکته و موضوع داشته باشند. به همین جهت عمارت ایرانی پرسنلی مجرب را در اختیار شما گذاشته تا بتوانید تا حد ممکن همایشی بی‌نظیر و عالی را با یک پذیرایی خوب و دلچسب از میهمانان داشته باشید.

شاید بپسندید:

سالن عقد ارکیده

سالن عقد ارکیده میزبان جشن های عقد و نامزدی و عروسی شما

ادامه مطلب

سالن عقد مرمر

سالن عقد مرمر یکی دیگر از سالن های عقد عمارت ایرانی است.  

ادامه مطلب

سالن عقد آینه

یکی دیگر از سالن های عقد عمارت ایرانی سالن عقد آینه است . این سالن عقد با دیزاین استثنایی و اکسسوری های بی نظیر می تواند انتخابی مناسب برای جشن های به حساب آید.

ادامه مطلب

کادو عقد محضری
هدیه و کادو در عقد محضر و دفتر ازدواج

از آنجایی که جامعه ما یک جامعه نسبتا جوان می‌باشد، روزانه دختر و پسرهای زیادی تصمیم به ازدواج می‌گیرند. از همین رو همیشه در مسیرهای منتهی به دفاتر ثبت ازدواج و محضرهای عقد به دختران و پسران جوانی که دست در دست هم گذاشته‌اند و راهی این مکان‌ها هستند، برخورد کرده‌ایم. ممکن است محل برگزاری […]

ادامه مطلب