سالن عقد فضای باز

سالن عقد در فضای باز

یک مراسم عقد زیبا در فضای باز نیازمند محضر مناسب است که شرایط و امکانات میزبانی را داشته باشد و بتواند بصورت تخصصی و حرفه در بهترین شرایط مراسم عقد شما را پوشش داده و لحظات زیبایی را برای شما به همراه داشته باشد.

امروزه جشن عقد تفاوت های زیادی با گذشته دارد و عروس و دامادها از تشریفات و امکانات بیشتری برای برگزاری مراسم عقد خود در دفتر ازدواج بهره می برند. کوچک تر شدن فضای منازل نیز زوج ها را به گرفتن مراسم در سالن عقد و محضر های عقد ترغیب می کند. به همین دلیل نیز دفاتر ازدواج و سالن های عقد بیش از پیش به فکر ایده های خلاقانه برای برگزاری هرچه بهتر و شیک تر مجالس عقد می باشند.

یکی از بهترین تدابیری که این روزها برای برگزاری جشن عقد در نظر گرفته شده سالن عقد با فضای باز است. سالن و یا محضر عقد با فضای باز مزایایی بسیاری دارد که در ادامه با مهمترین آنها آشنا خواهیم شد.

در پی شیوع ویروس کرونا و به جهت توصیه های بهداشتی مبنی بر عدم تجمع در فضاهای سرپوشیده، برگزاری مراسم عقد در فضای باز طرفداران بیشتری پیدا کرده است. بسیاری از عروس و داماد ها ترجیح می‌دهند مراسم عقد خود را در محضر عقد فضای باز برگزار کنند تا از سلامت خود و مهمانانشان اطمینان حاصل نمایند.

مزایای برگزاری مراسم عقد در فضای باز

اگر قصد دارید تا مراسم عقد، نامزدی یا عروسی خود را در فضای باز برگزار نمایید با مزایای آن آشنا شوید :

دکوراسیون منحصر به فرد سالن عقد با فضای باز

سالن های عقد با فضای باز معمولا دکوراسیون رویایی و ویژه ای دارند که می توانند جشن عقد شما را به یک جشن خاص و به یاد ماندنی تبدیل کنند. تزییات و گل آرایی محضر عقد فضای باز همیشه بیشتر به چشم می آیند و مهمانان تا مدت ها از زیبایی محضر ازدواج فضای بازی که مراسم خود را در آن برگزار کرده اید صحبت خواهند کرد.

برگزاری مراسم عقد در فضای باز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

با شیوع ویروس کرونا تمامی مراسم های عقد و عروسی کنسل شدند و تا تاریخ نامعلومی به تعویق افتادند. در این مدت که سالن های عقد و محضر های سرپوشیده بالاجبار تعطیل شده و یا تنها مراسم های عقد با تعداد نفرات بسیار کم را برگزار می کنند، سالن های عقد با فضای  باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی به برگزاری مراسم های عقد در فضای باز پرداخته اند.

هر چند به طور کلی می توان گفت تعداد مهمانان در جشن های عقد زیاد نیست، اما برگزاری مراسم عقد در محضر ازدواج فضای باز ایده بسیار مناسبی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در میان مهمانان محسوب می شود. سالن عقد با فضای باز تا حد زیادی از استرس و نگرانی عروس و داماد، خانواده ی آنها و مهمانان درباره ی بیماری کرونا می کاهد و به شما اجازه می دهد جشن عقد خود را در فضایی امن تر و سالم تر برگزار کنید.

عکاسی از مراسم عقد در فضای باز

یکی از دیگر مزایای مهم برگزاری مراسم عقد در فضای باز، عکاسی متفاوت و زیبا از مراسم است. بیشتر محضر های عقد فضای باز محوطه لوکس و دکوراسیون منحصر به فردی دارند که برای عکاسی و فیلم برداری از مراسم عقد بسیار جذاب هستند. برخی از سالن های عقد با فضای باز نیز در خوش منظره ترین نقاط شهر واقع شده اند که این ویژگی نیز به زیبایی هرچه بیشتر عکس ها و فیلم های مجلس عقد شما می انجامد. همچنین، عکاس مراسم عقد امکان استفاده از دوربین هلی شات را در سالن عقد با فضای باز خواهد داشت. به این ترتیب می توانید در محضر ازدواج فضای باز لحظات خاطره انگیز و زیبای خود را به شکلی متفاوت به ثبت برسانید.

سالن عقد با فضای باز عمارت ایرانی

حال که با ویژگی ها و مزایای محضر ازدواج فضای باز آشنا شدید، یکی از زبیاترین سالن های عقد با فضای باز در تهران را به شما معرفی می کنیم. مجموعه عمارت عقد ایرانی با فضای باز و امکانات بی نظیر آماده است تا میزبانی مراسم عقد شما را به بهترین شکل ممکن بر عهده بگیرد.

این مجموعه زیبا و شیک در لوکیشنی بسیار مناسب در منطقه فرشته تهران واقع شده است و با دیزاین و تجهیزات مدرن و پیشرفته ای که در اختیار دارد می تواند میزبانی مناسب برای جشن های شما به حساب آید. عمارت ایرانی امکان برگزاری کلیه مراسمات و جشن های تولد، میتینگ ها و سمینارها بصورت اختصاصی و حرفه ای می باشد.

محضر عقد عمارت ایرانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در بهترین شرایط امکان پذیرایی به صورت دلخواه در مراسمات شما را چه در سالن های اختصاصی و چه در فضای باز را دارد.

عمارت عقد ایرانی متشکل از سه سالن عقد اختصاصی است که با دکوراسیون خاص و چشم نواز امکان برگزاری مراسم عقد در سالن های اختصاصی یا فضای باز را برای عروس و دامادهای عزیز فراهم می آورد. نور پردازی ویژه، محضر عقد فضای باز لاکچری و دیزاین متفاوت، تنها بخشی از ویژگی هایی است که مجموعه عمارت عقد ایرانی را به میزبانی بی رقیب برای مراسم های عقد تبدیل می کند. اگر به دنبال لوکیشن های خاص و متنوع برای فیلم و عکس و اکسسوری های اختصاصی در مجلس عقد خود هستید، نام عمارت عقد ایرانی را فراموش نکنید.

نمای عمارت عقد ایرانی سالن عقد فضای باز سالن عقد فضای باز سالن عقد فضای باز سالن عقد فضای باز عقد در فضای باز فضای باز فضای باز اکسسوری های عقد تشریفات مراسم عقد عمارت عقد ایرانی سفره عقد در فضای باز عقد در فضای باز سفره عقد فضای باز سفره عقد ورودی با شکوه